Kim jesteśmy

Firma Weigel jest jednym z największych producentów zegarów gabinetowych, ściennych oraz kominkowych charakteryzujących się najwyższą jakością i estetyka wykonania, tworzonych w oparciu o nowoczesną technologię oraz bogate wzornictwo. Obudowy zegarowe wykonujemy z najwyższej klasy drewna olchowego oraz dębowego w szerokiej gamie wybarwień.

Dużym atutem naszych zegarów firmy są mechanizmy zegarowe odznaczające się precyzją, a także dokładnością wykonania. Od początku istnienia stawiając na jakość wyrobów nawiązana wieloletnia i ścisła współpraca z największym, światowym producentem mechanizmów zegarowych firmą HERMLE Uhrenfabrik istniejącym od 1922 roku, zaowocowała wysoką jakością naszych wyrobów. Zainspirowani nieprzemijającym urokiem zegara tworzymy od 1998 roku firmę kreując wizerunek zegara, który oprócz podstawowej funkcji odmierzania czasu stanowi ciekawy element nadający niepowtarzalnego uroku w Państwa domach.
Poprzez unikalne wzornictwo, paletę wybarwień oraz doskonałe, staranne wykończenie staramy się sprostać wymaganiom klienta tworząc wyroby o długoletniej wartości użytkowej. Dostarczając gwarancji wysokiego poziomu oferowanych wyrobów wdrożono System Zarządzania Jakością oparty na zapisach normy PN-EN ISO 9001 pozwalający nam efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi normami spełniać wymagania i oczekiwania klientów. Dzięki temu mamy pewność, że wyroby nasze są najwyżej w pełni powtarzalnej jakości. Działalność handlowa firmy obejmuje również sprzedaż mechanizmów i akcesorii wchodzących w skład zegara. Oferujemy również transport, montaż i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.Kontakt

WEIGEL Zakład produkcyjny

BUKOWICE 9

56-120 BRZEG DOLNY

Tel./fax : +48 71 319 05 50

Tel. : 532 274 344

GSM : 601 711 164

Email : weigel@weigel.com.pl

Email : weigelzbyszek@gmail.com

Polityka jakości

Polityka jakości odgrywa itotną rolę w działaniach, a także strategii rozwoju firmy stawiającej na jakość wytwarzanych wyrobów oraz usług. W osiągnięciu tego celu podjęto decyzję o wdrożeniu i certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o międzynarodową Normę ISO 9001:2000. Działania nasze skierowane są na zdobyciu zadowolenia i usatysfakcjonowaniu klienta, traktując każdego w sposób indywidualny z należytym szacunkiem. Aby osiągnąć to, stawiamy za cel:
- utrzymanie wysokiego poziomu jakości oferowanych wyrobów i usług,
- zwiększanie kręgu odbiorców,
- wytwarzanie wyrobów pozbawionych wad,
- dotrzymywanie terminów realizacji dostaw,
- systematyczny wzrost pozycji firmy na rynku,
- poszerzanie oferty asortymentowej firmy. .

Oferta